Zima a sněhem pokryté Beskydy z ptačí perspektivy

zima
4/5 - (1 vote)

Přímo ukázková ladovská zima panovala v Beskydech u Lysé hory. Nejpestřejší období v celém roce bylo vystřídáno tím nejklidnějším, kde má hlavní slovo bílá barva. Sněhem pokryté lesy vypadají na záběrech z dronů prostě nádherně.

Zima z výšky: Uklidňující záběry, na které je radost pohledět

Všudypřítomná bílá peřina navozuje určitý pocit klidu, příroda spí a pomalu se připravuje na Jaro, kdy všechno rozkvete. Velká část ptáků se začne vracet zpátky z teplých krajin, někteří ale zůstávají v Česku po celou dobu, „odměnou“ za to jím může být i nádherný pohled na lesy a hory. Díky našim dronům nyní můžete vidět přesně to samé, a to pěkně z pohodlí domova.

Líbí se vám naše práce? Jsme jedni z prvních na českém trhu, kteří se profesionálně věnují práci s drony. Díky bohatým znalostem a kvalitní technice dokážeme vytvořit profesionální letecké fotografie a videa podle vašich představ. V případě zájmu nebo dotazu budeme rádi když nás kontaktujete.

Mohlo by vás zajímat

Další zajímavosti

Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.