Zámek Ohrada: Překrásná památka s bohatou historií

zámek ohrada
5/5 - (1 vote)

Naše země nabízí obrovské bohatství v podobě památek, které se stanou zároveň velmi často středem zájmu našeho týmu. Dron s kamerou totiž vytvoří nezapomenutelný pohled – skvělým příkladem je i zámek Ohrada. Ten na leteckých záběrech zaujme každého.

Zámek Ohrada: Okouzlující zvenčí, bohatý uvnitř

Natáčení trvající jedno odpoledne se odehrálo přibližně 2 kilometry od města Hluboká nad Vltavou, kde barokní zámek Ohrada stojí. Jeho počátky se datují již od 16. století, kdy byl postaven pro účely parforsních honů a loveckých slavností. Dodnes v něm sídlí i muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství, díky čemuž je jeho návštěva obohacena nejen o pohled na krásnou stavbu, ale i prohlídku umění a historie.

Samotný zámek Ohrada pak stojí mezi Munickým a Zvolenovským rybníkem, je navíc v těsné blízkost zoologické zahrady Ohrada. Díky naší kvadrokoptéře s kamerou jsme měli možnost zachytit nevšední záběry z výšky, které zachycují nejen impozantní stavbu, ale i krásnou přírodu v okolí. Tento pohled se běžnému smrtelníkovi nenaskytne, dron s kamerou v rukou profesionálního týmu ale může takové záběry pořídit. A dopravit je až k vašim očím.

Mohlo by vás zajímat

Další zajímavosti

Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.