Virtuální prohlídka hradu Starý Jičín: Kouzlo minulosti

virtuální prohlídka dronem
Rate this post

Drony a virtuální realita nejsou tak vzdáleny, jak by se mohlo zdát. Díky jedinečným 360° záběrům vznikla virtuální prohlídka hradu Starý Jičín, která nás zasadí do dávné minulosti. Ponořte se s námi.

Virtuální prohlídka hradu – překrásné 360° záběry z výšky

Dron s kamerou vyšplhá tam, kam běžný fotograf nemůže, a umožní stvořit fotografie a videa s neobvyklou atmosférou. Hrad Starý Jičín má za sebou bohatou minulost, a přestože je dnes „pouhou“ zříceninou, stále zdobí kopec nad stejnojmennou obcí. Naším cílem bylo zachytit krásy hradu při západu slunce a video obohatit i o pozemní záběry.

Vzniklý snímek a fotografie ze vzduchu vás přesvědčí, že toto kouzelné místo stojí za výlet. Četnou sérii fotografií ze vzduchu jsme navíc spojili do 360° záběrů. Vzniklá virtuální prohlídka hradu Starý Jičín tak umožní návštěvu tohoto místa i z pohodlí domova díky virtuální realitě. Celé natáčení trvalo 2 dny a kromě drona s kamerou byla použita i „pozemní“ technika včetně slideru. Vzniklé záběry opravdu stojí za to.

Galerie

Video hradu Starý Jičín

Mohlo by vás zajímat

Další zajímavosti

Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.