Teambuilding Dolní Morava: Život je změna

Teambuilding
Rate this post

Překonávání limitů na lezecké stěně, obří houpačka, volný pád či třeba projížďka na segwayích? Nevíte, jak tyto a další adrenalinové aktivity spojit do jedné akce? Odpovědí je teambuilding Dolní Morava, kde čeká na vás a vaše kolegy jedinečný zážitek. Na jednu takovou povedenou akci jsme se vydali – výsledkem je video mapující obrovskou porci zábavy, adrenalinu i mírné zklamání. Poslední zmíněné pocity ovšem platí pouze při prohře s vaším kolegou. Jak vypadá povedený teambuilding očima drona?

Firemní teambuilding Dolní Morava

Vybavený areál doplňuje krásná okolní příroda, která vás izoluje od civilizace a všech stresů. Rázem se ocitnete na místě, kde se uznávají pouze dva zákony – skvěle se bavit a porazit ostatní kolegy z práce. Natáčení dronem s kamerou zabralo celé odpoledne, výsledek ale rozhodně stojí za to. Kvadrokoptéra s kamerou zachytila nejen krásy okolních lesů, ale i celkovou vybavenost areálu a spoustu možností, jak si užít skvělou firemní akci – Dolní Morava.

Mohlo by vás zajímat

Další zajímavosti

Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.