Svatba z výšky: Vstup do nové úrovně netradičně

Svatba
Rate this post

Svatba, vstup do nové éry života. Jen málokdo může na tento slavností den plný radosti zapomenout. Na jednu takovou událost jsme zavítali také s dronem, který sice neplnil roli svatebčana, ale představoval nedílnou součást obřadu. Postaral se totiž o netradiční pohled z výšky a záběry z drona s kamerou vypadají opravdu originálně.

Svatba se uskutečnila v prostorách Loveckého zámečku. Odhalený zářivý kotouč zajistil extrémně vysoké teploty, které účastníkům obřadu příliš radosti nepřinesly – společenské šaty nejsou do vysokých teplot ideální. Nasazeny tak musely být vějíře a jiné ochlazovací prostředky, které ocenil i náš pilot. Při troše vynalézavosti a opatrnosti se dá dron použit nejenom jako originální kamera, ale i jako větrák zajišťující lepší klima pro svatebčany. A jak vlastně obřad z netradiční perspektivy vypadá?

Svatba z výšky pohledem drona

Mohlo by vás zajímat

Další zajímavosti

Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.