Showreel 2017: ty nejlepší záběry z dronů za uplynulý rok

showreel 2017
4/5 - (1 vote)

Na trhu jsme již od roku 2014 a za tu dobu jsme ušli dlouhou cestu. Záběry pořízené z dronů posouvají audiovizuální tvorbu na úplně novou úroveň. Pojďte se společně s námi podívat na Showreel 2017, prezentaci toho nejlepšího, co jsme pro naše klienty realizovali.

Showreel 2017: Záběry, které vás posunou velký kus kupředu

Drony nám umožní dostat se do míst a zaznamenat je pohledem, který je pro běžného člověka těžko dosažitelný. Díky tomu dokážeme tvořit speciální videoprezentace, sportovní videa, hudební videoklipy, které nejen zaujmou, ale dokáži ukázat místa ze zcela jiné perspektivy. Mnoho záběrů má tak nakročeno k virálnímu šíření, kdy není potřeba za jeho propagaci platit a uživatele si jej doporučují sami mezi sebou. Díky špičkové technice a zkušenostem dokážeme létat během celého roku a takřka za každého počasí.

Pro letošní rok jsme letový park obohatili o novou techniku, konkrétně drona DJI Inspire 2, se kterým jsme schopni pořizovat plně stabilizovaný záznam až do rozlišení 5,2K. DJI Inspire 2 díky výměnným objektivům a možnosti záznamu do formátu Cinema DNG, nebo ProRes přináší takovou kvalitu videa, za kterou se nemusí stydět ani velcí producenti z Hollywoodu .

Showreel a nejpovedenější záběry za uplynulý rok

AndruVision – profesionálové, kteří dodají vše potřební na klíč

Profesionální přístup se snažíme dávat najevo nejenom zakoupenou technikou, ale i přístupem a zodpovědnosti se kterou k zakázkám naších partnerů přistupujeme. Jsme jedni z mála v České republice, kteří vlastní všechna potřebná povolení pro bezpečné létání s dronem. Na druhou stranu se na věci díváme s nadhledem a jak sami s oblibou říkáme, snažíme se mít zdravou neúctu z nemožného. Nehledáme důvode proč by to nemělo jít, ale způsob jak zajistit aby to šlo. Naší dominantou jsou letecké práce a kvalitní postprodukce, ale v případě potřeby umíme dodat zakázku na klíč a to i včetně pozemních záběrů.

  • letecká videa: Tvorba unikátních záběrů do televizních reklam, online přenosů, virálních videí, hudebních klipů, prezentací společností či třeba svatebních obřadů.
  • letecké fotografie: Snímky z výšky desítek až stovek metrů které vnesou novou perspektivu do vašeho pohledu. Focení staveb, pozemků, mapování objektů, ortofotomapy, mapové podklady pro projektanty. Možnosti využití jsou takřka nekonečné, a to i včetně 360° prohlídek a virtuální reality.
  • letecké panorama: Jeden snímek nabídne pohled na celé okolí, navíc ve výšce, která vzbuzuje respekt i nadšení.
  • mapování pozemků: Mapujeme pozemky a stavby pro účely zakreslování vizualizací a pozdějších prezentací. Výsledkem bývají i tzv. ortofotografie, které vznikají složením sekvencí snímků.
  • Monitoring staveb a objektů: Potřebujete zmapovat oblast, která je obtížně dostupná, udělat inspekci objektu, nebo monitorovat výstavbu? Pro drona maličkost a to s realizací ve velmi krátké době. Děláme dlouhodobé, ale i krátkodobé monitoringy objektů.
  • Potřebujete něco speciálního: Jako je létání v hustě osídlených, nebo zakázaných oblastech? Je to sice časově i finančně náročnější, ale máme pro vás řešení a to hlavně díky špičkové technice, zkušenostem a aktivní komunikací s ÚCL.

Zaujala váš naše práce a reference? Stačí zvednout telefon, nebo napsat email a objednat si naše služby.

Mohlo by vás zajímat

Další zajímavosti

Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.