Showreel 2015: To nejlepší očima drona za uplynulý rok

nahledovy showreel 2015 web 776×509
Rate this post

Moderní technologie nám umožnily jiný pohled na svět. Netradiční, dechberoucí a krásný. Jedinečné záběry pomocí bezpilotních dronů posouvají možnosti audiovizuální tvorby na zcela novou úroveň. Proměníme běžné věci na něco, na co mozek po zhlédnutí nezapomene. Ponořte se s námi do videa Showreel 2015, které zachycuje střípky naší práce za uplynulý rok.

Showreel 2015: Plejáda okouzlujících a netradičních záběrů z výšky

Jsme profesionálové v oboru a díky dronu s kamerou se dostáváme do míst, kam člověk nikdy nevkročí. Uplynulý rok jsme díky velkému zájmu klientů doslova obletěli tuzemskou krajinu a pořídili spoustu kouzelných snímků. Takových, které vám nikdo jiný neukáže.

Posuďte sami – automobily řítící se smykem dveřmi napřed, překrásná zákoutí české přírody, hodnotné památky, akční a nebezpečný zásah vrtulníku ve vzduchu či třeba třpytivý povrch mořské hladiny na Mallorce. Důkaz místo slibů – to nejlepší očima drona ve videu Showreel 2015.

AndruVision – profesionálové v oboru, na které se můžete spolehnout

Chcete se vymanit z okovů stereotypu a zkusit něco nového? Změnit pohled na věci, které jsou vaším denním chlebem? Obraťte se na profesionály v oboru a využijte našich bohatých zkušeností. Používáme nejmodernější technologie – dron s kamerou se dostane do míst dříve nepřístupných. Jsme otevřeni novým nápadům a řídíme se heslem „mít zdravou neúctu z nemožného“ – rádi přizpůsobíme pořízený materiál vašim požadavkům a přáním.

Řadíme se k hrstce společnostem, které mají vyřízené veškeré náležitosti k pořizování akčních záběrů z výšky. Nabízíme vám:

  • letecká videa: Tvorba unikátních záběrů do reklam, hudebních klipů, prezentací společností či třeba svatebních obřadů. Odvážné a netradiční nápady pro nás nejsou překážkou – maximálně vycházíme vstříc našim klientům.
  • letecké fotografie: Snímky z výšky desítek až stovek metrů jsou nenahraditelné. Focení staveb, pozemků, mapování oblastí či archivace. Možnosti využití jsou takřka nekonečné.
  • letecké panorama: Jeden snímek nabídne pohled na celé okolí, navíc ve výšce, kam se lidská noha nedostane. Pro nás žádný problém.
  • kontroly objektů: Nabízíme rovněž kontrolu objektů v místech, kam není možné vypravit člověka. Díky termovizi dokážeme zmapovat úniky tepla u staveb.
  • Mapování pozemků: Mapujeme pozemky a stavby pro účely zakreslování vizualizací a pozdějších prezentací.

Více informací se dočtete v našem portfoliu služeb.

Mohlo by vás zajímat

Další zajímavosti

Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.