Vlastníme povolení k létání a leteckým pracím

povoleni-ucl
3/5 - (1 vote)

AndruVision nabízí profesionální služby. Naši piloti jsou evidováni a vlastní pilotní průkaz a povolení k leteckým pracím uděleným Úřadem Civilního Letectví. Naše bezpilotní letouny jsou pojištěny. Povolení k leteckým pracím je nedílnou součástí každého profesionála a bez jeho vlastnictví se vystavuje vysoké pokutě od Úřadu pro civilní letectví. Každý náš pilot prochází mnoha fázemi tréningu a má nalétáno několik stovek hodin. Jen tak dokážeme zajistit pro své klienty materiál v profesionální kvalitě a naprostou bezpečnost při leteckých pracích, která je pro nás nesmírně důležitá. Aktivně vyhledáváme stále nové techniky, jak vylepšit naši práci, a to jak po lidské, tak i technické stránce. Baví vás fotografování, natáčení videí a v neposlední řadě i droni? Máte zájem rozšířit naše řady profesionálů? Stačí se ozvat, schopných lidí není nikdy dost.

Máme za sebou již mnoho povedených zakázek, jejichž ochutnávku si můžete prohlédnout v naší sekci Reference. Natáčeli jsme nejen u nás, ale i v zahraničí a u moře.

Povolení k leteckým pracím

Povoleni k leteckym pracem - AndruVision.cz

Letecké práce – naši piloti vlastní povolení k létání

Mišák-Petr-foto-250x250 povolení k létáníPetr Mišák
Projekt Manažer
Jsem manažerem projektu AndruVision a mým posláním je udržovat krok s Hi-Tech technologiemi, trendy a díky tomu nabídnout naším partnerům konkurenční výhody. Řídím se pravidlem „Mít zdravou neúctu z nemožného“. Občas ale i já vyběhnu do kopců provětrat drona a natočím pár videí. Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo se chcete jen zastavit a pozdravit, rád vás uvidím.

tomáš očadlý povolení k létáníTomáš Očadlý
Fotograf a Kameraman
Již delší dobu se věnuji tvorbě grafiky a fotografování. Teď s příchodem bezpilotních dronů mohu svou vášeň a koníček rozšířit o další obzory a nabídnout vám snímky z úplně jiné perspektivy. Aktivně se věnuji pilotáži dronů a jsem hrdým vlastníkem povolení k létání. Potřebujete poradit, nebo mě chcete jen pozdravit? Rád vás uvidím.

Mohlo by vás zajímat