Nahé ženské tělo, krásy přírody a technologie je přesně to co hledáme

Nahé ženské tělo
3.9/5 - (24 votes)

Nahé ženské tělo a příroda, byly už od pradávna inspirací pro nejednoho umělce. My jsme si dali za cíl spojit tyto krásy s něčím novodobým, něčím co je trendy a je dobře známo pro většinu z nás. Mezi Hi-Tech zařízení dnešní doby neodmyslitelně patří droni. Jejich vývoj šel za posledních několik let raketově dopředu. Dokonce tak, že mnohdy cena je vyšší než u běžného automobilu. Droni jsou jednoznačně fenomén dnešní doby a díky nim můžeme realizovat věci, které šly dříve jen velmi stěží. Naší inspirací se stalo video ze zahraničí, a vzhledem k tomu, že Češky a Slovenky patří mezi ty nekrásnější ženy v Evropě, nápad na sebe nenechal dlouho čekat.

Jaký je náš cíl?

Spojit ladné křivky ženského těla, krásu přírody a novodobé technologie do jedinečného uměleckého díla. Nejde nám o to zachytit pár lechtivých snímku v trávě, ale zaznamenat dynamiku a krásu způsobem, který u nás ještě nebyl k vidění. Při natáčení budeme využívat mnoho efektů se zaměřením na emoce a ráz krajiny. Aktuálně máme již vytipováno několik lokací pro natáčení, připravenou špičkovou techniku a štáb s několika lety zkušenosti. Teď už nám chybí jen pěkné počasí a pohledná modelka.

Koho hledáme a jak se zapojit?

Pokud patříte mezi ty, které se rády podílejí na něčem novém a nebojí se zapojit, stejně jako je to vidět na videu ze zahraničí, tak hledáme právě tebe. Jak to celé bude probíhat? Na email krasyprirody@andruvision.cz stačí zaslat své fotografie a ve dvou větách popsat, proč by ses na tomto projektu chtěla podílet. My pak interně vybereme tu nejlepší z vás a s tou pak celé video natočíme. Při výběru budeme hodnotit jak celkový vzhled, důvod proč s námi chcete pracovat, ale i vnitřní náboj, který je pro výslednou práci neméně důležitý.

Nahé ženské tělo a krásy přírody

Cílem této akce je ukázat světu krásy přírody a ženského tělo. To vše v moderním a netradičním pojetí, které tu ještě nebylo. Výstupem bude video a několik profi fotografií. Fotit a natáčet se bude jak na place, tak v zákulisí. Akce bude mít výraznou marketingovou propagaci v online světě. Jsme přesvědčeni o tom, že se nám nejenom podaří ukázat nahé ženské tělo v kombinaci s přírodou, ale svůj kus slávy si odnese i hlavní aktérka, které pomůžeme se výrazně zviditelnit.

Jak naše natáčení dopadlo

Léto je pryč a nám se podařilo dotočit poslední záběry tohoto netradičního projektu. Vše bylo realizováno výhradně dronem a to jak ze země tak ze vzduchu. Fotografie i video si můžete prohlédnout v článku „Nahé ženské tělo a krása přírody„. Zaujalo vás? Máte zajímavé nápady a chcete s naším týmem spolupracovat, nebo rovnou využít naších služeb? Stačí nám napsat email, nebo zavolat. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Znáš nějakou pohlednou ženu? Dej ji o této akci vědět.

Mohlo by vás zajímat

Další zajímavosti

Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.