Nahé ženské tělo a krása přírody zachycena netradičně dronem s kamerou

Glamour nahé ženské tělo krásy přírody
4.2/5 - (392 votes)

Nahé ženské tělo inspiruje lidstvo po staletí. I my jsme se nechali zlákat krásou českých žen a zachytili něco, na co můžeme být jako národ hrdí. Naším cílem nebylo natočit laciné porno, kterého se na webu válejí tuny, ale netradičně pomocí dronu zachytit krásu přírody a našich žen. Přestože v samém srdci Evropy najdeme krásek opravdu mnoho, většinou jsou to stvoření stydlivá a jen málokterá se osmělí natolik, aby se v celé své kráse nebála ukázat před kamerou. I pro nás to bylo něco zcela jiného, než natáčíme dronem běžně a nasbírali jsme mnoho cenných zkušenosti. O vše jsme se s vámi rozhodli podělit. Nejenom tedy o zkušenosti :), ale hlavně o fotografie a video. Celý projekt je speciální i díky tomu, že všechny záběry byly pořízeny výhradně dronem.

Ať už znáte drony v tom pozitivním slova smyslu, nebo naopak, jedno se jim nedá upřít, jsou fenoménem dnešní doby a staly se z nich velmi populární hračky a někdy i nebezpeční zbraně. Běžně jich vidíme létat několik za týden a jen málokdo tuší, že ke správnému provozování je potřeba mnoha povolení. Nebojte se, my jsme ti hodní a drony využíváme výhradně k profesionálnímu natáčení, focení a to i včetně všech nezbytnosti jako jsou pilotní průkazy, povolení k leteckým pracem a pojištění.

Proč jsme s dronem nesměli létat i jinde?

Pro realizaci našeho natáčení jsme se snažili vybírat ta nekrásnější místa. Dost nám to ale zkomplikoval fakt, že nedávno vyšel zákon zakazující s drony létat v CHKO a jiným státem chráněných oblastech po celé české republice :(. Jen pro představu ta nejkrásnější části přírody (CHKO) zabírají cca 1/5 rozlohy naší domoviny a patří do ní taková místa, jako jsou Beskydy, České středohoří, Jeseníky, Moravský Kras, České Švýcarsko, Šumava, ale najde se i pár míst nejen v okolí Prahy. I přes tento značný hendikep se nám podařilo vybrat velmi krásnou modelku a natáčení samotné jsme uskutečnili na Moravě blízko Frýdku-Místku.

Krásy ženského těla a přírody

Naší nahou foto a video modelkou, která propůjčila svoje tělo jako důkaz, že Češky jsou opravdu jedny z nejkrásnějších, byla Ema Lx. Všechny záběry, ano i ty ze země, byly realizovány kvadrokoptérou DJI Inspire 2, jež se řadí mezi špičku mezi drony a nabízí až 5,2K video záznam. Je vidět že, dron s kamerou se dnes dá použít k ledajakému účelu. Ať už je něco uměleckého, jako je glamour foto sexy nahé ženy, akty, netradiční svatba, a nebo jen běžné nafocení staveb a událostí. Dron je nástroj, který pomáhá vidět věci z trochu jiné perspektivy. Máte nápad na zajímavý projekt, nebo si naše služby rovnou chcete objednat? Budeme rádi, když se nám ozvete, nebo o naší práci alespoň řeknete ostatním.

Mohlo by vás zajímat

Další zajímavosti

Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.