Celoroční monitoring výstavby haly pro společnost Elora

Monitoring výstavby
4.5/5 - (2 votes)

Velmi zajímavý a netradiční úkol na nás čekal v průmyslové oblasti Mošnov. Náš cíl byl celoroční monitoring výstavby nové haly pro firmu Elora. Vzhledem k rozsáhlosti a umístění stavby, bylo využití dronu s kamerou nejlepší možnou variantou. Zkušený tým a špičková technika nám během celého roku umožnila nasbírat velké množství dat, reagovat na individuální potřeby zadavatele a vypořádat se s nepříznivým počasím i faktem, že monitorovaný objekt se nachází v blízkosti letiště.

Dlouhodobý monitoring výstavby

Létání v blízkosti letiště vyžaduje nejenom drobné technické úpravy dronu, ale i koordinaci s řízením letového provozu. Nejednalo se ale o první zakázku, takže vyřízení povolení pro náš tým nebyl problém a vše mohlo probíhat bezpečně a v souladu s naší legislativou.

Během celoročního natáčení a fotografování jsme nasbírali celkem 200 GB videí a fotografií. Se společností Elora probíhala komunikace po celou dobu snímkování, kdy jsme byli schopni dynamicky reagovat na speciální požadavky a měnit tak frekvenci létání. V průběhu celého roku naše fotografie a videa pomohly efektivněji monitorovat průběh a kvalitu výstavby. Na konci roku jsme následně všechny záběry sestříhali a postprodukčně upravili. Díky kvalitnímu střihu má výsledné video nejenom informační, ale i prezentační hodnotu. Přesvědčte se sami, jak se nám to povedlo.

Líbí se vám naše práce? Měli byste zájem o monitoring výstavby? Jsme jedni z prvních na českém trhu, kteří se profesionálně věnují práci s drony. Díky bohatým znalostem a kvalitní technice dokážeme vytvořit profesionální letecké fotografie a videa podle vašich představ. V případě zájmu nebo dotazu náš můžete kdykoliv kontaktovat.

Mohlo by vás zajímat

Další zajímavosti

Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.