Mekrs: Šrouby a matice v rukách profesionálů

Mekrs - spojovací materiály
Rate this post

Šrouby a matice. Nerozlučná dvojka, kterou zná a hlavně využívá úplně každý. Na tom se obrovskou měrou podepisuje společnost, která představuje velkododavatele spojovacích materiálů. Plánujete přeměnit projekt na hotové řešení, ale chybí vám náboje v podobě spojovacích materiálů? Odpovědí je Mekrs. Díky velmi intuitivnímu způsobu objednávek je rychlost dodání extrémně krátká. Zkrátka dnes objednáte a zítra již montujete. Toto řešení ocení nejen stavební firmy. Rychlost ovšem není jediný prim společnosti Mekrs – vlastní testovací laboratoř za vysokou kvalitu ručí.

Natáčení v Úpicích trvalo celé 4 dny – letecké snímky zajistil náš dron, spousta záběrů ovšem byla provedena ze země. Spojením záznamů z výšky, pozemních záběrů a kompletní postprodukce vznikl unikátní počin, který vyzdvihuje přednosti společnosti a zároveň mapuje sídlo firmy. Můžete si tak užít video s výbornou atmosférou, které vás navíc přesvědčí, komu svěřit výrobu šroubů, matic a jiných spojovacích materiálů.

Mekrs: Šrouby a matice v rukách profesionálů

Mohlo by vás zajímat

Další zajímavosti

Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.