Majáles 2015: královský festival očima jestřába

Majáles Brno 2015
Rate this post

Spousta muziky, jídla, pití, zábavy a závěrečný ohňostroj. Majáles jakožto každoroční akci na oslavu jara a mládí, není potřeba představovat. Dění na velkolepých akcích ve 3 městech jsme sledovali z výšky – jak celá akce vypadala z ptačí perspektivy?

Praha, Brno a Hradec Králové – 3 města, ve kterých probíhal Majáles 2015 a kde jsme celý den sbírali nevšední záběry ze vzduchu. Počasí letos příznivcům dobré hudby, a koneckonců ani létajícím dronům, příliš nepřálo. Přesto se na akci sešlo tisíce lidí, kteří prožili výbornou akci a i dron v rukách zkušeného pilota si věděl rady. Výsledkem byly netradiční záběry, které mnohdy připomínaly pohled na mraveniště v paprscích letní zábavy. Zúčastnili jste se také? Poznáte se na některém ze záběrů?

Z důvodu bezpečnosti, která je pro nás na prvním místě, jsme létali s dronem mimo areál s největším děním a vše sledovali z povzdálí. Díky dobrému fotoaparátu se zajímavým zoomem jsme mohli záběry přiblížit a poskytnout tak lepší pohled na celkovou zábavu. Plánujete podobnou akci ze které byste si rádi odnesli netradiční fotografie z výšky? Neváhejte nás kontaktovat, naše záběry mají zajímavý virální potenciál a návštěvníci je sami šíři mezi sebou, což pozitivně ovlivní povědomí o vaší akci.

Každý rok rozšiřujeme portfolio naších služeb, ale pravidelně inovujeme i letový park abychom udrželi krok s nejnovějšími trendy. Jste náš stály zákazník a potřebujete něco speciálního, nebo výhodnou slevu, rádi vám vyjdeme vstříc na společné cestě budování aktivní spolupráce.

 

Brno

Praha

Hradec Králové

Videopohled na Majáles 2015

Mohlo by vás zajímat