Pozor akce: lítáme s dronem za kolik si řeknete

lítáme-s-dronem-za-kolik-si-řeknete-akce-natáčíme-kamerou-fotíme
2.5/5 - (19 votes)

Dronem natáčíme a fotíme už několik let. Ale vzhledem k tomu, že se trh mění doslova pod rukama, rozhodli jsme se uspořádat akci „lítáme s dronem za kolik si řeknete„. Nevěříte, zní to na české poměry šíleně? Možná, ale my jí i tak uděláme. Pokud si kladete otázku, proč bychom něco takového realizovali, když technika stojí stovky tisíc a je k tomu potřeba hromada povolení … Odpověď je možná jednodušší, než si myslíte. Věříme totiž, že nejlepší reklamou je spokojený zákazník, ale i ten velmi těžko odolává nabídkám tzv. „na černo“, které jsou realizovány jen za zlomek běžné ceny.

Než tedy investovat stovky tisíc do reklamy a předhánět se s ostatními konkurenty, rozhodli jsme se ušetřené finance investovat do vás, našich spokojených zákazníků s cílem zjistit na kolik si naší práce ceníte vy. Nehledě na to jakou cenu si zvolíte, my k vám budeme vždy přistupovat naprosto profesionálně a vždy od nás dostanete 100% výsledek. Zaujala vás akce „lítáme s dronem za kolik si řeknete„? Stačí nám napsat, těším se na vás. POZOR akce je časově omezena na závazné objednávky realizované od  1.7 do 31.7. 2017

lítáme s dronem za kolik si řeknete akce natáčíme fotíme.jpg

Jak dlouho už fotíme a natáčíme s dronem?

Foto a video s dronem realizujeme již třetím rokem. Našeho prvního drona jsme si stavěli sami a stejně tak jsme se prokousali i legislativou v době, kdy o ní mělo povědomí jen velmi málo lidí. Náš první dron byl velký, neskladný, musel se převážet autem a k ovládání bylo potřeba dvou lidí – pilota a kameramana. Přibližně za rok jsme si pořídili novinku v podobě DJI Phantom 3 profesionála, který nabízel velmi podobnou obrazovou kvalitu, jen mnohem modernější technologie a to doslova na všech frontách. Nehledě na to, že tento malý dron, byl velmi skladný a dobře přenositelný. Doslova jste si jej strčili na záda a vyrazili na zakázku.  Od té doby první vlastnoručně skládaný, sedmi kilový dron s celokarbonovým rámem visí na stěně, jako drahý obraz :).

I dnes po třech letech létání jsme zůstali věrni profesionální značce DJI, jen s tím rozdílem, že jsme upgradovali na Inspire2, který patří mezi to nejlepší ve své kategorii – 5,2K video, fotografie s 20 Mpix, dlouhý dolet a vysoká obrazová kvalita. I přesto že DJI Inspire 2 v plné výbavě stojí několik stovek tisíc korun, věříme, že je to dobrá investice, kterou oceníte především vy naši spokojení zákazníci.

Proč je většina cizích zakázek realizována na „černo“?

Je to hned z několika důvodů. Nebudeme zabíhat do detailů, ale pár z nich si zde popíšeme.

  • Neznalost a dobrá dostupnost– technologie dronů a jejich dostupnost  velmi rychle expandovala, už ale jen málo kdo ví, že platí nějaká pravidla a pro komerční využití je potřeba povolení k létání, pojištění a další nezbytnosti bez kterých se vystavujete pokutě až 5 mil.
  • Špatně fungující úřady – když už k nějakému prohřešku dojde, úřady mají většinou tolik práce, že stihnou potrestat jen malé procentu viníků. A vzhledem k tomu, že drona s kamerou dnes vlastní tisíce, ne-li stovky tisíc lidí a to jen v České republice, mají úřady opravdu co dělat.
  • Nedokonalé zákony – za škody způsobené dronem, vždy nese zodpovědnost pilot, nikoliv objednatel. Je tedy velmi lehké motivovat nějakého školáka pár tisícovkami výdělku.
  • Vyřídit oficiální povolení je drané a časově náročné – když pomineme finance, tak vyřídit povolení je několik měsíců komunikace s úřady, kdy je potřeba dodat velké množství vyplněných žádostí a podkladů. Toto jsou 4 základní důvody, proč je ve finále většina leteckých prací dronem realizovaná na černo.

Co vám můžeme nabídnout my profíci?

Pokud jste přečetli první dva odstavce, asi si říkáte co vám my profíci, kteří si vyřídili všechna povolení, můžeme nabídnout. Rozhodně je to větší bezpečnost a lepší kvalita pořízených videí a fotografií. Cenově se nám konkuruje dost těžko, ostatně i proto jsme se rozhodli uspořádat tuto akci s názvem „lítáme s dronem za kolik si řeknete“. Chceme zjistit, jak moc konkurence schopné jsou naše profi služby, oproti těm co jsou realizovány na černo.

Proč umíme nabídnout vetší bezpečnost?

Je to hned z několika důvodů. Piloti s certifikací od UCL musí při zkouškách prokázat, že stroj dobře ovládá a umí lítat opravdu bezpečně. Každý certifikovaný pilot skládá jak praktické tak písemné zkoušky. Minimalizuje se tím riziko, že by pilot s dronem ublížil vám, nebo někomu jinému. Pokud už k havárii dojde, dron je pojištěný. Zajímavost – věděli jste že větší dron dokáže vrtulí useknout palec? Při pádu dokáže způsobit až smrtelná zranění a jeho baterie při poškození hoří i pod vodou?

Proč umíme nabídnout lepší videa a fotografie?

Jednak je to špičkovou technikou, která je velmi drahá a nabízí mnohem více možností. Lítáme častěji, a tak nám zkušenosti a reference dovolují nabídnout lepší záběry ve vyšší kvalitě. Vždy se od nás dočkáte profesionálního přístupu a to jak v komunikaci, tak i následném zpracování fotografií a videa.

Přesvědčili jsme vás? Vyzkoušejte naše služby

 

Mohlo by vás zajímat

Další zajímavosti

Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.