Léto s dronem: Jedinečné záběry české přírody

léto
4.7/5 - (3 votes)

Léto je tady! Pro mnohé právě začíná nejlepší období roku, kdy Slunce svítí většinu dne a teploty dosahují maxima. Lidé vyrážejí na dovolené, a to nejen do zahraničí, častou destinací jsou i tuzemské lesy a jezera. A jak se můžete přesvědčit na záběrech z výšky, jaro už úplně ustoupilo. Venku slyšíte cvrlikání cvrčků, zpěv ptáků a vidíte stromy zahalené do zelena, nebo žluté lány na polích.

Léto z výšky: Rozkvetlá krajina a žahavé sluneční paprsky

Pohoda u vody nebo třeba procházky v parcích. To jsou jedny z mnoha aktivit, které se v létě dají nejlépe provozovat. Říká se, že Slunce dokáže člověka nabít energií, to sice ještě s našimi drony nedokážeme, ale věříme, že minimálně úsměv na tváři vykouzlit svedeme. Svěží zelená barva v kombinaci s barevnými květy rostlin tvoří nádhernou kombinaci i na zemi. Unikátní záběry z míst, kde se lidská noha nedostane, jsou ale ještě o úroveň lepší.

Líbí se vám naše letní video? Jsme jedni z prvních na českém trhu, kteří se profesionálně věnují práci s drony. Máme bohaté znalosti i kvalitní techniku, která dokáže točit ve formátu ProRes s vysokým datovým tokem. Díky tomu dokážeme vytvořit profesionální letecké fotografie a videa podle vašich představ. V případě zájmu nebo dotazu budeme rádi, když nás kontaktujete.

Mohlo by vás zajímat

Další zajímavosti

Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.