Služby – letecké fotografie, video a další

Naší doménou jsou letecké fotografie a videa. Díky bohatým znalostem a zkušenostem pořídíme profesionální snímky přesně podle vašich přání a požadavků, specializujeme se rovněž na virální videa. Dron s kamerou se dostává do míst, kam se jinak profesionální fotografové nedostanou. Jsme otevřeni novým nápadům a rádi se řídíme heslem „Mít zdravou neúctu z nemožného“. Líbí se vám letecké fotografie a videa z naší práce? Zajímáte se o kvadrokoptéry a dění kolem? Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy či připravíme nabídku na míru. Neváhejte nás proto kontaktovat pomocí formuláře na pravé straně našeho webu. Těšíme se na spolupráci s vámi.

LETECKÁ VIDEA

Letecká videa najdou svá uplatnění v reklamách, hudebních klipech, virálním marketingu či třeba svatebních videoarchívech. Unikátní záběry z velké výšky a nezvyklé perspektivy zaujmou na první pohled.

LETECKÉ FOTOGRAFIE

Nabízíme letecké snímky z výška od několika desítek metrů až do několika stovek. Takové záběry jsou vhodné především pro focení staveb, větších pozemků, mapování či archivaci. Jedinečný pohled z ptačí perspektivy vám zaručí velký zájem díky rychlému šíření fotografií po internetu. Součástí našeho portfolia jsou takové panoramata a 360 stupňové snímky pro virtuální realitu.

MAPOVÁNÍ POZEMKŮ a KONTROLY OBJEKTŮ

Mapujeme pozemky a stavby pro účely zakreslování vizualizací a pozdějších prezentací. Vytvořený model dodáváme ve formátu 2D obrázku, 3D modelu nebo výškovém modelu ve většině běžně používaných formátech. Nabízíme také kontroly a inspekce objektů, které jsou špatně dostupné ze země nebo hrozí nebezpečí a není tak vhodné vypravit na místo člověka.  Pro bližší informace nás kontaktujte.

Další zajímavosti

Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.