Letecké foto

Dron s kamerou dokáže zachytit letecké foto a video, na které běžná technika nedosáhne. Kvadrokoptéra se díky takřka neomezeným možnostem dostává do míst, které jsou jinak našim očím skryty. Není vůbec podstatné, zda letecké foto či video zachycuje pozůstatky hradu na kopci, historickou stavbu na úrovni korun stromů či třpytící se mořskou hladinu. Pro drony není žádný terén či oblast překážkou.

Letecké foto z rukou profesionálů

Dron na dálkové ovládání se stává prodlouženou rukou profesionálních fotografů, kteří díky nejmodernějším technologiím vykouzlí dosud nevídané záběry. Líbí se vám fotografie z dronu? Zaujala vás naše práce? Neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře vpravo na této stránce. I vy či váš projekt si zasloužíte nezapomenutelné letecké foto či video z výšky, která zajistí nenahraditelnou atmosféru. Pokud se rozhodněte využít naších služeb, získáváte několik výhod najednou. Na trhu jsme už několik let, naši piloti jsou proškolení profesionálové včetně všech potřebných povolení a pojištění. O kvalitě naší práce vypovídají vybrané reference, ale i neustále inovovaný letový park, kdy se snažíme držet krok s nejnovějšími trendy.

letecké foto

Další zajímavosti

Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.