Letecké fotky pro virtuální prohlídku. Vítejte v budoucnosti

Letecké fotky
Rate this post

Zelená louka zející prázdnotou zasazená do poklidné vesničky Tehov u Říčan – jak by se v těchto místech vyjímal nový dům? Takovou otázku si díky záběrům z drona a moderním technologiím nemusíme již nadále pokládat. Letecké fotky pomocí kvadrokoptéry poslouží jako základ pro virtuální prohlídku.  Jak by v dané lokalitě vypadala nová zástavba společnosti BML s.r.o., která v dané lokalitě vlastní stavební pozemky.

Pro dokonalý náhled budoucí výstavby domů bylo nutné zachytit Letecké fotky parcel z více stran, což si vyžádalo časté přesouvání místa vzletu. Zakázka tak trvala půl dne. Do záběrů budou následně pomocí počítače a speciálního softwaru vloženy 3D modely staveb, díky čemuž získají budoucí majitelé jedinečný náhled na to, jak by byty vypadaly v reálném světě. Počasí nám tentokrát přálo. Letecké foto zachycuje nejen stavební pozemky a krásnou přírodu kolem, ale také azurové nebe, které sem tam nabourávají bílé obláčky.

Letecké fotky pro virtuální prohlídku

Mohlo by vás zajímat

Další zajímavosti

Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.