Kontakt

Níže najdete kontakt na vybrané lidi z týmu, kteří se vám budou věnovat obratem. Máte zájem o naše služby, nebo se chcete jen na něco chcete zeptat?  Zavolejte napište, rádi se vám budeme věnovat. Čím více informací nám zašlete, tím rychleji a lépe vám dokážeme odpovědět. Ale máme pochopení, že ani vy nechcete psát dlouhé romány a trávit desítky minut nad vypracováním zadání. Proto nám postačí tyto základní informace. Kde chcete abychom létali, (ideálně formou GPS), stačí zabořit prstem do mapy a poslat nám odkaz. Kdy materiály potřebujete a stručně a vlastními slovy popsat Co budete potřebovat na fotografiích, nebo videu zachytit. Pokud navíc přidáte i pro jaké účely budete výsledné materiály používat, pomůže nám to lépe pochopit vaše potřeby.

Kontakt na vybrané členy týmu:

Petr Mišák manažer

Manažer AndruVision.cz
PETR MIŠÁK
+420 777 053 303
petr@andruvision.cz

Na vaše e-maily odpovídáme obratem, pokud by se tak náhodou nestalo, zastihnete nás na telefonu. Čekání si můžete zpříjemnit shlédnutím naších referencí, letového parku, nebo ukázky toho nejlepšího za uplynulý rok.

Další zajímavosti

Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.