BigShock energetické nápoje: focení areálu z výšky

letecký snímek bigshock
5/5 - (1 vote)

Svítivě žlutou plechovku s energetickým nápojem má před očima většina z nás, pokud se objeví slovo BigShock. Setkat se ale dnes můžete rovněž s energetickými tyčinkami či třeba jogurtovým nápojem. Už jen ale málokdo ví, že tyto chutné nápoje a pokrmy nabité energií vznikají v našich končinách. My jsme měli to štěstí a mohli se zajet podívat na sídlo firmy očima drona.

Tato firma nás oslovila za účelem netradiční prezentace – areál společnosti BigShock jsme zachytili z výšky pomocí drona, čímž se snímky značně odlišují od běžných fotografií ze země. Areál zdobí desítky aut, které svou svítivě žlutou barvou napovídají, jaké společnosti slouží. Zajímavost na závěr – v době natáčení společnost BigShock představovala novou melounovou příchuť, kterou jsme se při létání posilnili.

Provozujete podobě zajímavou firmu a chcete o tom dát světu vědět netradičním způsobem? Jsme tady pro vás. Stačí zavolat, nebo napsat email a my rádi přijedeme, nafotíme natočíme a sestříháme do podoby, za kterou se nemusí stydět ani zahraniční produkce z Hollywoodu.

BigShock areál – fotografie pořízené z výšky

Mohlo by vás zajímat

Další zajímavosti

Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.