Berounsko: Šance, jak začít nový život

letecký snímek
Rate this post

Představte si, že pouhý výhled z okna může nastartovat skvělý den. Pohled na krásnou přírodu, kterou lemují stovky hektarů zelených lesů, a příjemný šum, za kterým stojí nedaleká řeka Berounka. Klid, který v osídlenějších částech tuzemska nezažijete. Tak lze krátce charakterizovat oblast Berounsko, kterou jsme zaznamenali z výšky. Právě zde totiž zanedlouho vyrostou nové pozemky na prodej, které pro spoustu šťastlivců představují budoucí domov.

Dron prolétající nad touto krásnou krajinou nabídne pohled na poklidnou oblast, která přímo láká k odpočinku, turistice či třeba rybolovu. Obec Hýskov, do které jsou stavební parcely Berounsko zasazeny, nabídne příjemné spojení s žádanými cíli – Karlštejn, Svatý Jan pod Skalou, Koněprusy či třeba Tetín. Oči kvadrokoptéry dosáhly do míst, kam člověk běžně nedohlédne – všudypřítomné lesy a modravá hladina Berounky dokreslují atraktivitu této oblasti.

Fotografování s dronem v této oblasti probíhalo přibližně ze 4 různých míst, abychom dokázali pokrýt co největší oblast této krajiny. To zabralo našemu týmu přibližně půl dne.

Stavební pozemky Berounsko – fotografie pořízené z výšky

Mohlo by vás zajímat

Další zajímavosti

Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.