Dron s kamerou je naše práce i koníček. Svěřte své záběry profesionálům

dron s kamerou
Rate this post

Potřebujete natočit profesionální záběry ze země i ze vzduchu pro prezentaci své firmy? Chcete udělat lákavou upoutávku na vaši akci? Nebo zaznamenat svůj svatební den v jedinečném podání? Dron s kamerou se nám stal prací i zábavou – svěřte své záběry do rukou profesionálů. Do rukou AndruVision.

Dron s kamerou – záběry, které nelze nahradit

Ptáte se, proč se rozhodnout pro AndruVision.cz? S natáčením videí a létání s drony máme obrovské zkušenosti, vlastníme veškerá povolení pro legální pořizování leteckých fotografií a videí a svým zákazníkům nabízíme kompletní péči. Od první myšlenky videa až po sestříhané video s postprodukčními efekty i dabingem. Děláme klipy na klíč, natáčíme ze země i ze vzduchu – dron s kamerou se dostane do míst, která jsou pro běžného fotografa nedostižná.

Jaké služby nabízíme?

Letecké foto a video
Letecká videa najdou uplatnění v reklamních spotech, hudebních klipech, svatebním videu a podobně. Pohled z ptačí perspektivy nabízí nezvyklý úhel pohledu, který na první dojem zaujme. Svatební album můžete obohatit o neobvyklé snímky ze vzduchu, fotografie ale mohou posloužit také architektům při mapování terénu nebo pro archivaci. Nezvyklý úhel pohledu může zaručit lepší šíření propagačních materiálů.

Letecké panorama
Panorama už nejsou výsadou klasických fotoaparátu upevněných ve stativu na zemi. Dnešní technologie posouvají hranice a díky nim jsme schopni pořizovat panoramata a fotografie pro virtuální prohlídku ze vzduchu. Super stabilní drony drží ve vzduchu jako přibité.

Mapování
Pro účely zakreslování vizualizací, prezentací a inspekcí umíme vytvořit 3D model nebo tzv. orto snímky požadované lokace. S novými technologiemi, přesnou GPS a speciálním softwarem umíme realizovat mapování za zlomek ceny v porovnání s jinými/staršími metodami a zároveň zachovat vysokou přesnost.

Prezentace na klíč
Naší specializací je tvorba propagačních videí na klíč. Jsme schopni materiály nejen natočit ze země i ze vzduchu, ale také sestříhat, obohatit o vizuální efekty a doplnit o případný dabing. Náš tým lidí je složen z kameramanů, střihačů a scénáristů.

Chtěli byste využít našich služeb, ale stále váháte? Neváhejte se nám ozvat, rádi vám odpovíme na jakékoliv otázky ohledně našich služeb.

Mohlo by vás zajímat

Další zajímavosti

Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.Nebyla nalezeno odpovídající spojení mezi adresou URL a požadavkem.